TASKI SANI CID SMARTDOSE 1,4L
Opis produktu

TASKI Sani Cid SmartDose jest skoncentrowanym, kwasowym preparatem do codziennego mycia kwasoodpornych powierzchni w toaletach, szczególnie polecany w wodzie twardej.

TASKI Sani Cid SmartDose dzięki specjalnie opracowanej formule szybko i skutecznie czyści powierzchnie, zapobiega formowaniu się osadów wapiennych. Dzięki innowacyjnemu pojemnikowi SmartDose zawsze pozwala na łatwe, bezpieczne i dokładne dozowanie skoncentrowanych produktów.

SmartDose jest rozwiązaniem, które łączy wydajność i bezpieczeństwo użytkownika oraz dba o ochronę środowiska naturalnego. SmartDose wykorzystuje małe ilości preparatu podczas dozowania, co ogranicza uwalnianie substancji chemicznych do środowiska a opakowanie przeznaczone jest do recyklingu.

TASKI Sani Cid SmartDose spełnia wymagania odnośnie produktów ekologicznych EU „Flower”. Firma Diversey jest bardzo aktywnie zaangażowana w ochronę środowiska, produkuje preparaty zgodne z normami ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 gwarantując jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

TASKI SANI CID SMARTDOSE 1,4L

Numer produktu:7517842
Producent:DIVERSEY
Dostępność:
2
Cena brutto:95,45 PLN
Cena netto:77,60 PLN
Ilość:
Dane techniczne
POJEMNOŚĆ: 1,4 L
OPAKOWANIE HANDLOWE: BUTELKA
OPAKOWANIE ZBIORCZE: BUTELKA